Добро пожаловать на сайт!

People.cn.ua - черниговский развлекательно-информационный портал! На нашем сайте вы найдете всю необходимую информацию по нашему городу!

На десять мільйонерів стало більше

2 октября 2011 - BigSTS
article149.jpg

До багатіїв Чернігівщини додалося ще десять мільйонерів. За повідомленням відділу масово-роз'яснювальної роботи і звернень громадян державної податкової адміністрації в області, за підсумками декларування доходів, які одержали громадянами за 2010 рік, десятеро людей зазначили в деклараціях, що здійснили продаж корпоративних прав на суму більше, ніж один мільйон гривень. (Продаж корпоративних прав — одна з форм продажу фірми. — Aвт.).

Про те, що отримали подарунки, в тому числі і нерухомість, перед податковою звітували 1223 громадян. Виявилось, що у нашій області є 48 щасливчиків, котрі отримали призи та виграші. Задекларували свої доходи 27 спортсменів і тренерів, 21 артист. Серед них і Ольга Коробка, заслужений майстер спорту України, важкоатлетка; біатлоністи Оксана Хвостенко і В'ячеслав Деркач, головний диригент симфонічного оркестру «Філармонія» Микола Сукач.

— Миколо Васильовичу, як вам те, що вас згадують поряд з мільйонерами? — запитала у Сукача.
— Приємно, що згадують як чесного платника податків, який декларує прибутки. Я не мільйонер. Уже давно не виїжджав за кордон. Якщо поза філармонією я дав концерт, наприклад, в Одесі, й отримав 1000 гривень гонорару, хіба це мільйони?

90 людей проігнорували вимоги закону, за що їх згідно закуну і оштрафували. Загальна сума штрафів становить 7,4 тисячі гривень.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №39 (1325)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад